01
Sincap Kontrolü

Sincap Kontrolü

Hem gri hem de uçan sincaplar, genellikle, akşam sıcaklıklarının düştüğü sonbaharın sonuna doğru kışın yuvalanacak sıcak bir yer bulmak amacıyla evlere girmeye başlarlar. Çatı katlarında, dış duvarlarda ve hatta katlar arasında, yalıtım malzemesini yuvasını inşaa etmek için kullanırken bulunabilirler. Onların hareketli doğası ve erken kalkma zamanları, biraz daha fazla uyuma isteği sebebiyle ev sahiplerini harekete geçirebilir.
 
Sincaplar, mevcut çukurlarını genişlettikçe veya yeni bir yuva yaptıkça bir evin dış kenarına ve dışına önemli hasarlar verebilirler. Evdeyken, elektrik kabloları da dahil olmak üzere, hemen hemen her şeyi kemirerek yangına neden olabilirler. Sincaplar ayrıca evinize girdikten sonra evinizi istila edecek pire ve diğer istenmeyen otostopçuları da evinize taşıyabilirler.
 
Pestcheck Çözümü
Sincaplar kurnaz işgalcilerdir ve evinize taşındıklarından şüphelenirseniz, hemen bir Pestcheck uzmanı çağırmalısınız. Yüksek eğitimli sincap temizleme profesyonellerimiz, sincapların evinize nasıl girdiğini belirleyecek, onları tuzağa düşürerek evinizden çıkaracak ve ardından tam sincap dışlanmasını sağlamak için gerekli adımları atacaktır.
7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19