01
Sincap Kontrolü

Sincap Kontrolü

Hem gri hem de uçan sincaplar; genellikle akşam sıcaklıklarının düştüğü sonbaharın sonuna doğru kışın yuvalanacak sıcak bir yer bulmak amacıyla evlere girmeye çalışırlar. Çatı katlarında, dış duvarlarda ve hatta katlar arasındaki yalıtım malzemesini yuvasını inşa etmek için kullanabilirler. Onların hareketli doğası ve erken kalkma zamanları; biraz daha fazla uyumak isteyen ev sahiplerini rahatsız edecektir.
 
Sincaplar; mevcut çukurlarını genişlettikçe veya yeni bir yuva yaptıkça bir evin dış kenarına ve dışına önemli hasarlar verebilirler. Yaşam alanınızda; elektrik kabloları da dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi kemirerek yangına neden olabilirler. Sincaplar ayrıca evinize girdikten sonra evinizi istila edecek olan pire ve diğer istenmeyen haşereleri de evinize taşıyabilirler.
 

Pestcheck Çözümü

Sincaplar kurnaz işgalcilerdir ve evinize taşındıklarından şüphelenirseniz; hemen bir Pestcheck uzmanı çağırmalısınız. Yüksek eğitimli sincap temizleme profesyonellerimiz; sincapların evinize nasıl girdiğini belirleyecek, onları tuzağa düşürerek evinizden çıkaracak ve ardından tam sincap kontrolünü sağlamak için gerekli adımları atacaktır.
7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19