1

SEKTÖRLER

Zararlıları kontrol etmek söz konusu olduğunda birçok sektörün kendine has gereksinimleri vardır ve Pestcheck uzmanları; bugün mevcut olan en etkili ve çevreye duyarlı çözümleri kullanarak tüm haşere kontrol ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için gerekli uzmanlık ve deneyime sahiptir. Amacımız; müşterilerimizle kalıcı ortaklıklar kurmak olup hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok farklı sektörlerden gelmektedir.
Alışveriş Merkezleri
Alışveriş Merkezleri
Depolama
Depolama
Eğitim Kurumları
Eğitim Kurumları
Fabrikalar
Fabrikalar
Gıda İşletmeleri
Gıda İşletmeleri
Gıda Üretim Tesisleri
Gıda Üretim Tesisleri
Kamu Kuruluşları
Kamu Kuruluşları
Konaklama
Konaklama
Ofisler
Ofisler
Perakende
Perakende
Sağlık Kuruluşları
Sağlık Kuruluşları
Toplu Konutlar
Toplu Konutlar

HİZMETLERİMİZ

Haşere mücadelesindeki tecrübemiz, iş ortaklarımız, en güncel teknolojiler ve teknikler ile işletmelerin ihtiyacı olan spesifik hizmetleri geliştiriyor ve en yüksek verimlilik ile uygulayarak haşere mücadelesi hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
Hizmet İlkelerimiz

Pestcheck; haşere mücadelesindeki 17 yılı aşkın tecrübesi ve bu alandaki çözüm ortakları ile birlikte işletmenizin ihtiyacı olan özelleştirilmiş mücadele planını işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özgün bir şekilde geliştirip sistematik bir şekilde eyleme koyarak maksimum etkiyi ve memnuniyetinizi hedefler.

Tesisin iç ve dış alanları ile çevresinde dikkatli bir inceleme yapılıp sorunları belirlenir, problemin kaynağı ve geliş yolları tespit edilir.
Zararlı; teşhis edilip mücadele yöntemine karar verilir.
Size özel inceleme ve zararlıyı teşhis etme aşaması sonunda tesisinizin gereksinimlerine uygun özel çözümler üretilip program hazırlanmaktadır.
Özel eğitimli elemanlarımız tarafından uygulamaya konulur.
Teknisyenlerimiz tesislerinizde yapılan uygulamaları detaylı bir şekilde raporlayıp uygulama sonunda size bırakırlar. Tesisinizde alınması gereken özel fiziksel yöntemler varsa bu size yazılı olarak bildirilir.
Tesisinizdeki sorumlu müdürle sürekli iletişim halinde olup herhangi bir problem karşısında 24 saat hizmet vermekteyiz.
7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19