01
Haşere ile mücadele birlikleri….  
Fiyat değil, değer alın. Bir sözleşmeyi imzalamadan önce; haşerenin yapısını, istilanın boyutunu ve sorunu çözmek için gereken işi tamamen anladığınızdan emin olun. Pestcheck eğitimli uzmanlarımız; haşere sorunlarını saptamak, yalnızca haşereyi belirlemekle kalmamakta, sorunun asıl nedenini tespit etmek, mevcut sorunları hafifletmek ve gelecekteki yinelemelerin önlenmesine yardımcı olmak üzere; çevresel açıdan en sorumlu şekilde  çalışacaktır.
Şirketin işlem sırasında evinize ya da eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda sorumluluk sigortası olup olmadığını öğrenin. Bir garanti verilirse; garanti kapsamını, garanti süresini, yürürlükte kalması için ne yapmanız gerektiğini ve ne tür bir önlem almanız gerektiğini ve ne yapılması gerektiğini öğrenin.

 

Haşere ile mücadele şirketlerinin verdikleri teminatlarda farklılıklar vardır. Bir garanti verilirse; garantinin neyi kapsadığını, ne kadar sürdüğünü, yürürlükte kalması için ne yapmanız gerektiğini ve ne tür bir önlem alınması gerektiğini öğrenin. Ev sahiplerinin tüm haşere kontrol işlemlerinden önce, bu işlemler sırasında ve sonrasında aktif olarak hazır bulunmaları önemlidir. Bu şekilde ev sahipleri; sözleşmelerini ve olası garantilerini daha iyi anlarlar ve haşere ile mücadele hizmeti veren şirketin ev sahiplerinin beklentilerini anlamalarına yardımcı olurlar.

7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19