01
Gümüşcün Böceği Mücadelesi

Gümüşcün Böceği Mücadelesi

Gümüşböcekleri baş belasıdır. Kimse bu gri-kahverengi böcekleri lavaboda ya da küvette dolaşırken görmek istemez, ama bu gece haşerelerinden birini tespit ederseniz bunu bir nimet olarak düşünün. Bir gömüşböceğini gözünüzle görürseniz, bu genellikle bulunduğunuz ortamda bir istila olacağı anlamına gelir ve harekete geçme zamanı gelmiştir. Endişelenmeniz gereken birkaç ana tip vardır:
 
 
 
Kuzey Amerika Gümüşböceği: Bu gri gümüşböceği kanatsızdır ve çok yaygındır. Banyolar ve bodrum katları gibi nemli, ıslak ve loş alanları tercih ederler.
 
 
 
Dört Çizgili Gümüşböceği: Bu küçük haşerenin sırt kısmında arkaya doğru akan dört siyah çizgiye ve lekeli, ten rengi bir renge sahiptir. Kuzey Amerikalı kuzenlerine daha yüksek neme sahip ortamları tercih ederler.
 
 
 
Gri veya Dev Gümüşböceği: Dev denmelerinin bir sebep vardır. Bir inçten fazla büyüyebilirler ve gümüş rengi bir renge sahiptirler.
 
Gümüşböceği Sorununu Belirleme
 
Gümüşböceği karanlık, nemli alanları sever ve dolaplar, tavanlar, mutfaklar, çamaşırhaneler ve bodrum katlarında yuvalanır. Yüksek neme sahip alanları tercih ederler ve 75 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda gelişirler. Bunları ayrıca, gezinme alanlarında, havalandırma deliklerinde, süpürgeliklerde ve ulaşılması zor olan birçok yerde de bulabilirsiniz. Etkin bir gümüşböceği temizliği için Pestcheck'i oyuna dahil edin. Mevcut sorunları ortadan kaldırabilir ve evinizi gelecekteki herhangi bir istiladan koruyabiliriz.
 
Bu zararlılar çok yönlü bir diyete sahiptir ve seçici yiyiciler değildir. Nişasta ve karbonhidratlara karşı iştahlıdırlar, fakat aynı zamanda duvar kağıdı, elbise ve şampuan gibi nesneleri de yiyebilirler. Kitapları, kutuları veya halıları depolarken dikkatli olun – bu nesneler bu zararlı böcekler için adeta bir açık büfedir. Evinizdeki veya eşyalarınızdaki herhangi bir kalıcı hasarı önlemek için en iyi yol profesyonel gümüşböceği temizliğine başvurmaktır.
 
Gümüşböceği ayrıca, bu böcekleri avlamaktan hoşlanan kırkayak, kulağakaçan ve örümcekler gibi diğer istenmeyen zararlıları da evinize çekme potansiyeline sahiptir. Ücretsiz bir yemek bulduklarında, yakındaki bir tatlı olup olmadığını görmek için evinizin etrafında dolaşmak isteyebilirler. Tam gümüşböceği temizliği için hemen bize ulaşın.
 
Pestcheck Çözümü
 
Bir istila ile tek başınıza mücadele etmeyin – tam gümüşböceği temizliği ve kontrolü için Pestchec ile iletişime geçin. Lisanslı profesyonellerden biri, bu zararlı böceklerin giriş noktalarını ve saklanma yerlerini bulmak için evinizi değerlendirecektir. Haşere barındırmayan bir eve ilk adımı atın ve bugün bir Pestcheck uzmanı ile bir ziyaret planlayın. Eviniz için özel bir haşere çözümü hazırlayarak evinizi gümüşböceğinden arındırmak için en iyi yöntemi belirleyeceğiz.
7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19