01
Pire ve Kene Mücadelesi

Pire ve Kene Mücadelesi

Pire ve kene popülasyonu son yıllarda giderek artmaktadır, çünkü bu zararlılar geleneksel tedavi yöntemlerine karşı giderek daha dirençli hale gelmektedir. Evdeki keneleri ve pireleri, geliştirdikleri direnç nedeniyle kontrol etmek çok zor olabilir. İnsanlar ve evcil hayvanlar için ciddi bir sağlık riski oluşturabilirler. Pestcheck, evinizi ve ailenizi korumak için hem pire kontrolü hem de bit kontrolü hizmetleri sunmaktadır.

 

PİRE Mücadelesi

Pireler, herhangi bir sıcakkanlının kanıyla beslenir, normalde kaşıntıya sebep olurlar, gözle görülür lekeler bırakarak ciddi alerjik reaksiyonlara da neden olurlar. Evinizdeki bir pire istilasından şüpheleniyorsanız, pireleri evinizden atmak ve gelecekteki oluşumların önlenmesine yardımcı olmak için hemen Pestcheck'i arayarak lisanslı bir haşere uzmanıyla iletişim kurmanız önemlidir.

KENE Mücadelesi

Lyme hastalığı, Rocky Dağı Benekli Ateşi ve Tularemi hastalığı kenelerden insanlara bulaşabilecek hastalıkların sadece birkaçıdır. Evinizin içinde ya da çevresinde kene ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, Pestcheck deneyimli profesyonelleri, kişisel ihtiyaçlarınıza göre özel bir program tasarlayacak ve ailenizi ve evcil hayvanlarınızı korumaya yardımcı olacaktır.

 
7/24 Arayabilirsiniz
444 14 19